منو

یک تیم با دو دروازه بان! +عکس

  • نوشته شده توسط مدیر سایت
  • دسته: اخـبـار
امتیاز کاربران
ضعیفعالی 
تا به حال تیمی با دو دروازه بان دیده بودید؟ این تیم نساجی است. در بازی با ایرانجوان بوشهر. از هفته سوم رقابت های فوتبال قهرمانی دسته اول باشگاه های کشور یک مسابقه پر افت و خیز که با نتیجه پایانی 2-2 پایان یافت.

 

سعید ابراهیم پور که بعد از سال ها بازی در تیم نساجی به تیم ایرانجوان بوشهر ملحق شده است پیش از سوت داور به سراغ همبازیان سابق خود آمد و با آنها عکسی به یادگار گرفت.

سعید ابراهیم پور در سال های گذشته مرد شماره یک نساجی بوده ، او ابتدای فصل گذشته مورد توجه پرسپولیس بود اما به دلیل عدم صدور رضایت نامه از سوی باشگاه نساجی در این تیم ماند.

اما در ابتدای این فصل مشخص نشد چطور دروازه بانی که برانکو روی آن انگشت گذاشته بود نتوانست به تیمی بهتر از ایرانجوان بوشهر ملحق شود.
 

یک تیم با 2 دروازه بان! +عکسبه هر صورت این بازی پر افت و اخیز با نتیجه مساوی دو بر دو خاتمه یافت. مرد برتر این میدان کسی نبود جزء کاپیتان نساجی. مرد دو گله این دیدار. او اکنون چهار گله است و آقای گل این فصل.

گویی محمد عباس زاده دوباره قصد چهره شدن در لیگ یک و پیوستن به یک تیم لیگ برتری را دارد. او پیش تر در همین نساجی آقای گل شده بود و از نساجی به پرسپولیس رفت و در این تیم پدیده شد.

منبع: ورزش 3

انتهای پیام/

 

سایتفرهنگیکوثر ،
سایتکوثر ،
کوثر ،
فرهنگیاجتماعی ،

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد