منو

فرحانی : نماد راهپیمایی 22 بهمن اتحاد و همبستگی داخلی

  • نوشته شده توسط مدیر سایت
  • دسته: اخـبـار
امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

آیت الله عبدالکریم فرحانی :

معاون آموزش حوزه‌های علمیه کشور

نماد راهپیمایی 22 بهمن اتحاد و همبستگی داخلی است

 

معاون آموزش حوزه‌های علمیه کشور با بیان اینکه شعارها بدون زیرساخت و محتوای انسانی نمی‌تواند دارای معنی باشد، گفت: نماد راهپیمایی 22 بهمن ایجاد اتحاد و همبستگی داخلی است.

خبرگزاری فارس: نماد راهپیمایی 22 بهمن اتحاد و همبستگی داخلی است
  •  

آیت‌الله عبدالکریم فرحانی در اهواز با بیان اینکه حضور در راهپیمایی 22 بهمن از مسئولیت‌های مهم همه ماست، اظهار کرد: به‌منظور حضور در این راهپیمایی مردمی ربطی به کیش، آیین، افکار و یا شعار انقلابی ندارد و همه ما به این نظام مدیون هستیم.

وی تصریح کرد: من معتقد هستم شعارها نیز بدون زیرساخت و محتوای انسانی نمی‌توانند دارای معنی و شعور باشند.

معاون آموزش حوزه‌های علمیه کشور اضافه کرد: در برخی زمان‌ها ممکن است شعار‌ها، مناسب زیر‌ساخت‌های خود نباشند اما مشاهده می‌کنیم که شعارها در حساسیت‌های وسیع انسانی فرآیندی را ایجاد می‌کنند که با شعور و زیرساخت خود تناسب پیدا می‌کنند.

این مدرس حوزه علمیه بیان کرد: ماجرای انقلاب اسلامی یکی از اصلی‌ترین نمادهای آن راهپیمایی 22 بهمن است که به‌شکل بسیار زیبایی با محتوای خود تنظیم شده است.

وی با بیان اینکه نماد راهپیمایی 22 بهمن ایجاد اتحاد و همبستگی داخلی است، تاکید کرد: انفجار 22 بهمن برای اولین بار به‌دلیل همین وحدت و همبستگی است.

وی خاطرنشان کرد: نماد راهپیمایی 22 بهمن نمادی است که تابلوی آن به خوبی با محلش سازگاری است، تابلویی که بالاترین نماد با اعتبار ملی و دینی به‌نام خود کرد.

معاون آموزش حوزه‌های علمیه کشور ادامه داد: نماد 22 بهمن حتی خارج از فضای انقلابی با هر معیاری که به آن نگاه شود سبب بالا رفتن عزت و شأن ملت شده است.

فرحانی با اشاره به حرکت‌های غیر دینی، اسلامی برخی افراد برای ضربه‌زدن به هر طریقی از داخل و خارج کشور گفت: زمانی که به‌منظور حضور در راهپیمایی 22 بهمن قدم در خیابان می‌گذاریم در واقع آرمان‌های انقلاب اسلامی از لحاظ علمی، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی را حفظ کرده‌ایم.

پایان

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

  • مهمان (سلامت)

    من به آیت ا... فرحانی رای میدهم.