منو

معرفی نخبگان : حاج فاخر حیدری زاده(1)

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

حاج فاخر حیدری زاده

 

بنام خدا

" آغاز و پایان این نوشتار برایم خیلی دشوار است لذا عذرخواهی بنده را که هر کم و کاست و مشکلی در آن هست پذیرا باشید چون نگارش در باره بزرگان سخت است"

یکی از باسابقه ترین معلمان استان خوزستان و مردی که بعدها در قامت رئیس ادارات چهارگانه اهواز منشاء خدمات فراوانی به مناطق محروم اهواز نمود ، حاج فاخر حیدری زاده نامی که هنوز صاحبش را در خیابان و مجامع عمومی می بینم و بوسه بر دستان پر مهرش می زنم.

البته در تاريخ یکشنبه ششم اسفند 1391 یک مدرسه بنام حاج فاخر حیدری زاده مزین شد . این اقدام زیبای مدیریت ناحیه 2 اهواز ، درس آموزنده ای برای ماکه بزرگان را نباید فراموش کنیم اما فراموش نکنیم که باید از توانمندی آنان نیز در جهت اعتلای آموزش و پرورش استفاده کرد.

البته این نام گذاری برای نکوداشت آنان خوب است ولی ما چه بهره ای از این عزیزان می بریم، بیایید و سراغ این بزرگان برویم ، از تجربیاتشان درس زندگی ، محبت ، عاطفه و . . . بگیریم .

ما را چه شده است که مردان خدوم خطه خود را فراموش کرده و دیگر کاری به کار آنها نداریم غافل از این اینکه در همین روزگار معاصر ما مردان محجوب و کم ادعایی وجود دارند که طی سه دهه اخیر طلایه دار بسیاری از تحولات و پیشرفت های ما بودند ، اما به سادگی از کنار آنها می گذریم و حتی در مناسبت ها نیز از آنان یاد نمی کنیم.

از دوستانی که خاطره یا مطلبی از این بزرگوار یا سایر پیشکسوتان دارند درخواست میشود برای ما بفرستند.

باتشکر

پایان بخش اول - صادق سلامت دوم

مهرماه 1394

 

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد